Loading...
Danışmanlık Hizmetleri 2018-03-09T10:02:02+00:00

VERGİ DANIŞMANLIĞI

İşletmelerin vergi uygulamalarının mevzuata uygunluğunun test edilmesi, değişen mevzuatın işletmelere uygulanması ve risklerden kaçınma, karşılaşılan vergi sorunları için görüş ve danışmanlık verilmesi hizmetleri sunmaktayız.

GÜMRÜK HİZMETLERİ DANIŞMANLIĞI

Gümrüklerde karşılaşılabilecek sorunları azaltma, maliyet düşürücü ve zaman kazandırıcı yeni gümrük tekniklerinden faydalanma, şirketlerin gümrük müşavirleri ile ilişkilerini düzenleme ve gümrüklerde karşılaşılabilecek sorunların çözümü konusunda uzman danışmanlarımızca destek verilmektedir.

YATIRIM VE TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

Yatırım planlarının mevcut teşvik mevzuatı kapsamında değerlendirilmesi, yatırım Teşvik Belgesi müracaat ve kapama süreçlerinin yönetilmesi, yatırım teşvik mevzuatı kapsamında yararlanılan teşviklerin doğruluğunun denetlenmesi hizmetlerimiz arasındadır.

Yönetim-Danışmanlığı

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

İç kontrol ve iç denetim sistemleri kurulması, şirket yeniden yapılandırmaları,kurumsal yönetim danışmanlığı, muhasebe ve finansal raporlama danışmanlığı, bütçeleme sistemi kurulması, maliyet kontrol sistemi kurulması gibi finansal yönetim hizmetleri sunmaktayız.

şirket-birleşmesi-ve-satın-alma

ŞİRKET BİRLEŞMESİ VE SATINALMA DANIŞMANLIĞI

Birleşilecek veya satın alınacak şirketin, müşterilerimizin bünyesine ve hedeflerine uygun olup olmadığı, due diligence, değerinin tespiti, organizasyonel birleşme, yasal ve vergisel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İŞ, SOSYAL GÜVENLİK, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İnsan Kaynakları, İş Kanunu uygulamaları, Sosyal Güvenlik mevzuatı, iş sağlığı ve güvenliği konularında danışmanlık hizmetleri uzman kadromuzca verilmektedir.

Yurtdışı-Yatırım-Danışmanlığı

YURTDIŞI YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yurtdışı şirket kuruluşu ile ilgili hukuki destek ve operasyonlarınıza en uygun şirket türünün belirlenmesi, şirket kuruluşu için gerekli belgelerin hazırlanması, yasal başvuruların yapılması ve takibi, yurtdışında kurulan şirketiniz çalışanları ve onların yakınlarının oturma izinleri için yasal başvuruların yapılması ve takibi, yurtdışında kurulacak şirketinizin muhasebe ve finansal işlerinin koordinasyonu ve takibi, gayrimenkul edinimi ve oturma izni yasal destek hizmetleri yurtdışı hizmet ağımızla verilmektedir.

Koçluk-ve-Eğitim

KOÇLUK VE EĞİTİM

Mali işler konusunda kariyer yapmak isteyen gençlerimize, sosyal sorumluluk projemiz kapsamında ücretsiz koçluk, kariyer planlaması, danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Ayrıca kurumlara ve şahıslara talep edilmesi halinde, danışmanlığını yaptığımız konularda eğitim hizmetleri verilmektedir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZE İLİŞKİN DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN…

BİZE YAZIN

Öne Çıkan Yazılar

İş güvencesi tazminatından gelir vergisi kesilir mi?

Mart 12th, 2018|0 Comments

  İşçi işveren ilişkilerinin sonlandırılmasında, kurumsal ortamlarda en çok tercih edilen yol karşılıklı anlaşmak suretiyle, ikale sözleşmesi imzalamaktır. Bu sözleşmede taraflar iş akdini kendi rızaları ile sonlandırdıklarını, buna karşılık işçiye verilecek yasal hakların yanında ek ücret [...]

Avans Kâr Paylarının Vergilendirilmesi

Aralık 25th, 2017|0 Comments

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 509/3’üncü maddesine göre Sermaye Piyasası Kanunu’na tabi olmayan şirketlerde, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın çıkardığı Kâr Payı Avansı Dağıtımı Hakkında Tebliğ’e göre yıl içinde avans kâr payları dağıtılabilmektedir. Avans kâr payı elde eden ortak açısından, gelirin ne zaman beyan edileceği, 6 [...]

Devir ve Tam Bölünmede Zarar Mahsubu

Aralık 25th, 2017|0 Comments

Ekonominin durgunluğa girdiği dönemlerde veya işletmelerin ve sektörlerin kendilerinden kaynaklanan nedenlerle, zaman zaman işletmeler zarar etmekte ve bu durumun [...]