Home/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-11-20T13:26:51+00:00

YMM HASAN ALEVLİ
1970 yılında Giresun’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi (İng.) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Goodyear, TNT Ekspres, Schneider Elektrik, Univar Kimya, Uasac/Hapag Lloyd gibi çokuluslu firmaların Türkiye ve New York ofislerinde muhasebecilikten başlayarak, Mali İşler Direktörlüğüne kadar birçok görevlerde yer aldı. 2016 yılında yapılan Yeminli Mali Müşavirlik sınavı gibi zor bir sınavı ilk girişinde alarak uzmanlığını, bilgisini ve becerilerini ispatladı. Dünya Gazetesi ve Muhasebetr sitesinde makaleleri yayınlanmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce, orta derece Almanca ve başlangıç seviyesinde Arapca ve Rusça bilmektedir.

CİHAN ÖZKÖK
1980 yılında Trabzon’da doğdu. KTÜ Maliye Bölümünden mezun olduktan sonra mali müşavir ve yeminli mali müşavirlik ofislerinde çalıştı. 2010’dan bu yana Denetçi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

HANDE BULUT
1992 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. 2017 yılından bu yana KDV İade Uzmanı olarak çalışmaktadır.